اخبار

April 26, 2022

شرکت صنعتی هنان جنگونگ با مسئولیت محدود

Henan Geng Hong Industry Co., Ltd. (که از این پس "صنعت گنگ هونگ" نامیده می شود) در سال 2007 تاسیس شد و متخصص در تولید، ساخت و فروش مجموعه های کامل تجهیزات متالورژی آهن و فولاد، قطعات یدکی تجهیزات متالورژی و متالورژی است. تجهیزات جانبی.در عین حال با موسسات طراحی متالورژی داخلی و گروه اباکس اروپایی برای انجام طراحی مهندسی و ساخت پیمانکاری مجموعه های کامل خطوط تولید ریخته گری و نورد پیوسته در خارج از کشور همکاری می کند.در طول سال ها، صنعت گنگ هونگ به تدریج به یک شرکت جامع تبدیل شده است که طراحی، تولید، فروش و خدمات را با وظیفه اصلی برآورده کردن نیازهای مشتری یکپارچه می کند.

 

صنعت گنگ هونگ از زمان تاسیس خود، با رعایت اصل "مشتری به عنوان هسته، کیفیت به عنوان پایه و خدمات محور" به طور متوالی سه کارخانه در آنهویی، لوئویانگ و نانیانگ چین تاسیس و سرمایه گذاری کرده است.صنعت گنگ هونگ با تمرکز بر نیاز شرکت های آهن و فولاد، سیستم تولید و فروش مجموعه های کامل تجهیزات متالورژی، قطعات یدکی تجهیزات و مواد کمکی متالورژیکی را تشکیل داده است، همچنین حق فروش کامل محصولات نسوز کارخانه های تعاونی را در خارج از کشور به دست آورده است. ، و شعبه یا دفاتری در هنگ کنگ، تایوان، ویتنام، مالزی و ایران راه اندازی کرده است.پس از بیش از ده سال توسعه، این شرکت در سال 2020 بیش از 30 میلیون دلار گردش مالی داشته است. مشتریان آن شامل کارخانه های بزرگ فولاد داخلی و بیش از 20 مشتری خارجی هستند.در عین حال، این شرکت خدمات فنی عالی و پشتیبانی سایر محصولات تجاری را برای مشتریان خارجی ارائه می دهد.

 

با توسعه مداوم شرکت، ما در تلاش هستیم تا بازار بین المللی گسترده تری را کشف کنیم، به دنبال ارائه کیفیت عالی تر، عملکرد محصول کارآمد و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان باشیم و به شریک عالی مشتریان تبدیل شویم.

اطلاعات تماس